OKABLOWANIE

Roxtone złącza XLR

  • Niezawodna transmisja – 3-pinowe, zaciskane złącza zostały pokryte cyną, srebrem lub złotem aby zapewnić jak najlepszą jakość przesyłanego sygnału. Charakteryzuje je solidna konstrukcja z powłoką ze stopu cynku, znakomite właściwości mechaniczne i elektryczne w szerokim zakresie temperatur.
  • Kompatybilność – Wysokiej jakości złącza XLR są przystosowane do montażu na przewodzie. Złącza przeznaczone do stałych i mobilnych instalacji audio, oświetleniowych i przemysłowych. Idealnie sprawdzi się do podłączenia sprzętów audio takich jak mikrofony, kolumny aktywne, miksery, końcówki mocy itp.
  • Wysoka jakość – Złącza zostały pokryte cyną aby zniwelować straty powstające na połączeniu gniazdo – wtyk. W trosce o czystość sygnału producent zadbał o dobranie jak najlepszych materiałów i dokładny odlew wtyków. Mocny i wytrzymały korpus złącza zapewniający długą i bezawaryjną eksploatację.
  • Profesjonalny – Poręczna i wytrzymała obudowa ze stopu cynku, dzięki temu wtyk i gniazdo są odporne na działanie warunków atmosferycznych, trwały oraz solidny. Wysokiej jakości materiały, wytrzymałe komponenty, ergonomiczny kształt gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność.
  • Wytrzymałość – Wysokiej jakości materiały izolujące oraz wytrzymałe styki. Konstrukcja wtyku z systemem zaciskowego montażu sprawia, że jest on pewnie osadzony, nie przemieszcza się i nie przesuwa. Dzięki temu jakość przesyłanego sygnału jest zawsze idealna.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *