wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KABLE KONFEKCJONOWANE » Kable HDMI 3D - 4K FULL HD 1,5m

NAPRAWA GŁOŚNIKÓW I SPRZĘTU AUDIO

Z UWAGI NA OBOSTRZENIA RYNKU I UTRUDNIONY DOSTĘP DO CZĘŚCI SERWISOWYCH
TERMINY NAPRAW SPRZĘTU KILKU MAREK WYDŁUŻYŁY SIĘ DO 3 TYGODNI
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

W zakresie naszych usług serwisowych znajdują się:

  • Naprawa i konserwacja mikserów
  • Naprawa i konserwacja wzmacniaczy mocy
  • Naprawa procesorów
  • Naprawa mikrofonów (w tym bezprzewodowych)
  • Serwis innych urządzeń estradowych
  • Lutowanie kabli wieloparowych – Multicorów, kabli sygnałowych i głośnikowych
  • Naprawa i strojenie kolumn głośnikowych oraz zwrotnic
  • Naprawa głośników spalonych oraz uszkodzonych mechanicznie

W ofercie proponujemy również serwis urządzeń oświetleniowych.

Kable HDMI 3D - 4K FULL HD 1,5m
Nowość

Kable HDMI 3D - 4K FULL HD 1,5m

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 48 godzin

Koszt wysyłki: od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 0446

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena brutto: 20,00 zł

Cena netto: 16,26 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Kabel HDMI o długości 1,5m z obsługą 3D i rozdzielczości 4K
 
Kabel spełnia standardy HDMI 2.0 i jest kompatybilny ze wszystkimi poprzednimi wersjami i standardami.

rozdzielczość max 4096 x 2160 px

obsługa 3D

standard HDMI 2.0

kanał Ethernet

zwrotny kanał audio
 

Specyfikacja :

Max szerokość pasma sygnału - 340 MHz

Max przepływ TMDS - 10,2 Gbit/s

Głębia koloru - 48 bit/px

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Patchcord LC-ST OM3 50 / 125 2m

Patchcord LC-ST OM3 50 / 125 2m

67,00 zł brutto54,47 zł netto
Prolink kabel Jack 3,5 stereo / 2 x RCA 7,5m

Prolink kabel Jack 3,5 stereo / 2 x RCA 7,5m

32,00 zł brutto26,02 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl