wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KABLE KONFEKCJONOWANE » Monacor AAC-115P kabel zasilający Neutrik z wtykiem Powercon
Monacor AAC-115P kabel zasilający Neutrik z wtykiem Powercon

Monacor AAC-115P kabel zasilający Neutrik z wtykiem Powercon

Monacor

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 48 godzin

Koszt wysyłki: od 13,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 21,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 13,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 7119

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena brutto: 69,00 zł

Cena netto: 56,10 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
AAC-115P  kabel zasilający
Wtyczka kątowa z uziemieniem na wtyk NEUTRIK POWERCON NAC-3FCA
Specyfikacja kabla: H05VV-F3G x 1.5mm2
Długość: 2m

 
DANE TECHNICZNE
Przeznaczenie
zasilanie sieciowe
Złącza
1 x uziemiona wtyczka kątowa, 1 x wtyk NEUTRIK POWERCON
Parametry przewodu
H05VV-F3G x 1.5mm2
Długość
2 m
Kolor
czarny
Moc znamionowa
3 600 VA
Żyły
3 x 1.5mm2
Liczba żył
3
Materiał
miedź
Waga
303 g
 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Patchcord LC-ST OM3 50 / 125 2m

Patchcord LC-ST OM3 50 / 125 2m

67,00 zł brutto54,47 zł netto
Kabel zasilający AC laptop typu koniczyna 1,8m

Kabel zasilający AC laptop typu koniczyna 1,8m

10,00 zł8,80 zł brutto7,15 zł netto
Prolink kabel 2 x RCA 1,8m

Prolink kabel 2 x RCA 1,8m

15,00 zł brutto12,20 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl