wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » KABLE KONFEKCJONOWANE » Patchcord LC-ST OM3 50 / 125 2m
Patchcord LC-ST OM3 50 / 125 2m

Patchcord LC-ST OM3 50 / 125 2m

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 48 godzin

Koszt wysyłki: od 13,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 21,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 13,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 7233

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena brutto: 67,00 zł

Cena netto: 54,47 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Patchcord idealny do instalacji Gigabitowych, kompatybilny z wielomodowymi instalacjami światłowodowymi o wysokiej przepustowości na duże odległości. OM3 50/125 przystosowany jest do transmisji z prędkością 10 Gigabit na odległość 300m.

DANE TECHNICZNE
Kompozycja przewodu: zwarty
Ilość światłowodów: 2
Osłona kabla: PVC
Średnica kabla: 2,8x6 mm
Kolor kabla: Turkusowy
Sekcja światłowodu: 50/125um OM3
Skręcony: nie
Kabel typu Halogen free: nie
Typ kabla: Duplex
Długość kabla: 2m
Złącza: LC-ST

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Dorado DMX kabel 3 pin 0,6m

Dorado DMX kabel 3 pin 0,6m

18,00 zł brutto14,63 zł netto
Prolink kabel Jack 3,5 stereo / 2 x RCA 1,8m

Prolink kabel Jack 3,5 stereo / 2 x RCA 1,8m

15,00 zł brutto12,20 zł netto
URZ3200-1,5 kabel zasilający AC 1.5m miotła

URZ3200-1,5 kabel zasilający AC 1.5m miotła

11,50 zł brutto9,35 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl