wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin
Kontakt
  • SILTON
    sklep on-line
    NIP: 526-142-35-35
  • E-mail:sklep@serwis-audio.pl
  • Telefon501-069-159
  • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 9:00 - 17:00

Regulamin

Sklep internetowy jest własnością firmy SILTON Jadwiga Zawitkowska z siedzibą w Warszawie przy ul. Księżycowa 72a zarejestrowany pod nr NIP 5261423535 REGON 147473121.
Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu wyrażone są w złotych polskich. Przedstawione są ceny netto oraz ceny brutto i zawierają podatek VAT (23%).
Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe I objęte gwarancją producentów. Zamówienie w sklepie internetowym odbywa się przez wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na naszej stronie lub pisemnie przez e-mail: sklep@serwis-audio.pl

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku będą obsługiwane w ciągu kolejnych 2 dni roboczych. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju za pośrednictwem firm kurierskich wg taryfikatora znajdującego się na stronie. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie lub w magazynach centralnych u producentów. Upływa on od dnia złożenia zamówienia do chwili wysłania paczki ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Sklep zastrzega sobie prawo do wydłużenia realizacji zamówienia w przypadku chwilowego braku towaru u producenta. Nabywca zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany poprzez e-mail.
Sklep zastrzega sobie prawo zmiany ceny na produkty ze statusem "na zamówienie". W związku z powyższym płatności za zamówiony towar należy dokonać po ustaleniu aktualnej ceny i dostępności towaru. Towary w cenach promocyjnych również obejmuje ograniczenie ilościowe. Wszystkie zamówienia realizowane są do wyczerpania stanów magazynowych. W przypadku otrzymania informacji ze sklepu o braku wystarczającej ilości towaru prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z obsługą sklepu.

PŁATNOŚCI
Formy płatności za zamówiony towar:
  • Przelewem przed dostawą towaru. Przy zamówieniu poprzez e-mail firma SILTON przesyła fakturę proforma, na podstawie której Nabywca dokonuje zapłaty. Rozpoczęcie realizacji zamówienia następuje po wpłynięciu należności na konto
  • Za pobraniem przez firmę kurierską przy odbiorze przesyłki według cennika na stronie
Wpłaty prosimy kierować na rachunek bankowy:     Santander Bank Polska 54 1090 1043 0000 0001 3168 7370
W przypadku braku wpłaty i braku zwrotu zamówionego, przesłanego przez nas towaru, zastrzegamy sobie prawo do wszczęcia formalnych kroków windykacyjnych. W przypadku wszczęcia procesu windykacji Państwa dane osobowe mogą być przekazywane uprawnionym organom oraz instytucjom zajmującym się dochodzeniem należności, w tym podmiotom zajmującym się windykacją i obrotem wierzytelnościami.
 
ZWROTY
Nabywca ma prawo odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki, a w przypadku umowy o regularne dostarczanie produktów – od dnia odebrania pierwszej przesyłki. W celu zachowania terminu do odstąpienia od umowy, Nabywca winien wysłać informację dotyczącą wykonania prawa odstąpienia od umowy przed upływem wskazanego terminu do odstąpienia od umowy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Nabywca musi poinformować firmę SILTON o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia. Nabywca może skorzystać z powiadomienia przez e-mail sklep@serwis-audio.pl o rezygnacji z zakupu, w przypadku otrzymania paragonu fiskalnego dokument sprzedaży odesłać wraz z towarem, ponosząc bezpośrednie koszty zwrotu produktu, przy czym towar nie może posiadać znamion użytkowania. Firma nie wypożycza sprzętu do testowania. Firma SILTON niezwłocznie prześle Nabywcy potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na podany przez Nabywcę e-mail. Zwroty należy kierować na adres: SILTON, ul. Sękocińska 5 lok.12, 02-313 Warszawa.
W przypadku odstąpienia od umowy sklep zwraca Nabywcy wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia do niego produktu nie później niż 14 dni od dnia otrzymania towaru.
Zwrot płatności następuje na wskazane przez Klienta konto bankowe. Firma SILTON zrealizuje zwrot płatności po otrzymaniu towaru.


DOSTAWA TOWARU
Opłata za przesyłki wielkogabarytowe ustalane są każdorazowo przez przedstawiciela handlowego naszej firmy niezależnie od wartości zamówienia. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyko związane z posiadaniem i użytkowaniem, w tym ryzyko utraty lub uszkodzenia.
Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem. Ewentualne uszkodzenia powstałe podczas dostawy należy niezwłocznie zgłosić osobie dostarczającej przesyłkę oraz skontaktować się z przedstawicielem handlowym naszej firmy. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisanie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera.

Informacje dotyczące specyfikacji produktów pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów i dystrybutorów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się przepisy ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną oraz odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl